Depolama Fiyatları

  • Home
  • Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama Fiyatları ULUSOY NAKLİYAT güvencesi ile Eşya DEPOLAMA Fiyatları İstanbul hem ekonomik hem de en ileri derece teknoloji ilke hizmetinizdedir. Depo Kiralama Fiyatları bakımından hem depo ücretleri uygun hem de kalitesi en yüksek istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Eşyalar depolanırken fiyat belirleme politikamızı uygularken amacımız sizlerin bütçesini zorlamayacak fakat hizmet kalitesini de en üst seviyede tutacak ortalamalar oluşturabilmektir. Depolama hizmeti sizin de tahmin edeceğiniz gibi büyük bir tecrübe ve firma olarak da güç ve profesyonellik gerektirmektedir.

Ulusoy Eşya Depolama Ücretleri

Depolama ücretlerimiz için sabit ve net bir fiyatlandırma oluşturmamız mümkün değil. Firma prensibi olarak eşyalarınızı yerinde görüp yapacağımız hizmetin detaylarını vererek net fiyat çıkarmaktayız. Depolama ve yurt dışı taşıma tecrübesi olmayan firmaların internet üzerinden paylaştığı fiyatlandırma depolama günü sizi üzebilir. Ulusoy depolama fiyatları kalite ve profesyonellik bağlamında eşleştirildiğinde piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Ev Eşyası Depolama Fiyatları çalışmasını uzman ekiplerimiz yapmaktadır.

Depo Kiralama Fiyatları Etkenleri

  1. Eşyalarınızın Miktarı Çok Önemlidir
  2. Eşyaların Sigorta Bedeli
  3. Eşyalar Arasındaki Ürünler (sanat eser, piyano, antik vb)
  4. Kullanılacak Ambalaj ve Paketleme Ürün Miktarı (En iyisini Kullanıyoruz)
  5. Eşyaların Depoda Kalma Süresi
  6. Eşyalar İçin Gerekli Olan Odalar

Bazen 1+1 ev eşyası olarak nitelendirdiğimiz eşyalar 3+1 ev eşyası kadar yer kaplayabiliyor. 1+1, 2+1 ya da 3+1 gibi oda sayıları sayarak fiyatlandırma çok sağlıklı olamayabilir. Müşterilerimiz bazen eşyam çok fazla 3+1 der. Fakat ücretsiz ekspertiz esnasında eşyalarının metreküp olarak küçük bir odaya sığabileceğini görüyor ve ona göre işin hakkında fiyat veriyoruz. Depolama ve nakliyat için ekspertiz ve canlı destek sayesinde kimsenin hakkında girmeden net fiyat çıkarıyoruz.

Fiyatlarınız Ekonomik Mi?

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Kesinlikle firmamızın fiyatları ekonomiktir. Üst düzey depolama hizmeti sunan şirketimizin depolama hizmeti ortalama 60 yıla yaklaştı. Eşya depolama ve koruma hizmetini yurt dışına gönderdiğimiz ev eşyaları için yaklaşık 60 yıl önce yapmaya başladık. Şirket çalışanlarımız ve birikimimiz ışığında eşyalarınızın kaç metreküplük bir alan kaplayacağı, ne kadar bir sigorta ücreti maliyeti olacağı ve nasıl ambalajlanması gerektiğini çok iyi ve net çıkarabiliyoruz. Fiyatlandırma yaparken size tek fiyat veriyoruz. Sonradan ekstra fiyat çıkarmıyoruz.

Hemen Arayın