İş Yeri Depolama

  • Home
  • İş Yeri Depolama

Ofis depolama hizmeti ile eşyalarınızı bize teslim edin. Cafe, restoran, Ofis, Büro, Fabrika, gibi iş yeri Depolama. Pandemi süreci boyunca yüksek kira ödemelerinden kurtularak eşyalarınızı sigortalı ve kurumsal depolarımızda depolayın. Eşyalarınızı depolarken sigortalıyor ve profesyonel olarak ambalajlıyoruz. Depolama için size özel olarak oluşturduğumuz alanlarda eşyalarınızı istediğiniz kadar saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese getirip kurulum yapıyoruz.

Size Özel Alanlar Ofis Depolama

Size özel depo alanlarımız sayesinde ulaşmak istediğiniz eşyalarınıza hemen ve zahmetsizce ulaşın. Gerekli olan ürünlerinizi sizin için anında ve hızlı olarak çıkarıyoruz. Depolanan eşyaların tamamını geniş kapsamlı olarak sigortalıyoruz. Sigortalama eşyalarınız bizde kaldığı tüm zamanlar için geçerlidir.

Sigortalı İş Yeri Taşıma ve Depolama Şirketi

Taşımadan önce eşyaları toz kir ve neme karşı en iyi koşullar altında paketleyip ambalajlıyoruz. Eşyalarınızı en az on yıl boyunca korunabilecek ürünlerle ambalajlıyoruz. Bununla birlikte depolardayken oluşabilecek hasarlara karşı geniş kapsamlı olarak sigortalama yapıyoruz. Eşyalarınıza istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz özel alanlarda sorunsuz bir hizmet alın.

Hemen Arayın